Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri
 

 

2005 yılında kurulan NSGRUP Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize; teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş hizmet paketlerimiz ile çözüm ve danışmanlık vermekteyiz. Yerelden teknolojinin merkezine yol alan kurumsal yazılım firmamız, yenilikçi bakış açısıyla yeni fırsatlar ve rekabet avantajı için şirketlere kurumsal verimlilik ve daha karlı iş modellerine sahip olmalarını sağlayacak çözümler sunmaktadır.

Bilgi teknolojileri yazılımı ve danışmanlığında değişimin ve yeniliğin enerjisini taşıyan Nsgrup, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulanabilmesine katkı sağlamaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektör ve ölçekteki şirketlere teknolojik çözümler sunmaktadır.

 

Web tasarım ve Kodlama, E-ticaret, Domain & Hosting, Özel Yazılım, Online Bayi Tahsilat Sistemleri, Turnikeli Geçiş sistemleri, Bilgisayar Bakım & Donanım, Google Reklam Kampanyaları, Sosyal Medya Danışmanlığı, Bulut Sunucu hizmetleri gibi konularda anahtar teslim hizmetler sunmaktayız.

 

Firmamız; Netsis, Sentez, Mikro ve Kaspersky yetkili satıcısı olup Microsoft ve HP partneri, Lexmark Yazılım Çözüm Ortağıdır. Telekomünikasyon üst kurumundan onaylı yer sağlayıcı belgemiz ile kendimize ait Türkiye lokasyonlu sunucularda alan adı, barındırma ve bulut sunucu hizmeti sağlamaktayız.


Uzun yıllardır çeşitli sektörler için özel yazılımlar geliştirip kullanıma sunduk. Monoryum E-DÖNÜŞÜM çözümleri, ETİCARET peketleri, NSGATE Üye Takip sistemi, MAIA Toptan & Perakende ERP yazılımı, NSTAHSİLAT Online Bayi & altbayi Tahsilat sistemi, ATLANTİS Lojistik Bilgi Yönetim Sistemi yazılımı ve TURAST Turizm Acenta takip yazılımı olarak sektörel birçok yazılımımız bulunmaktadır.

 

2020 yılında geliştirdiğimiz Monoryum e-dönüşüm yazılımımız ile kullanıcılarımıza cihaz ve mekan bağımsız muhasebe programlarını kullanabilme imkanı sağladık. e-fatura e-arşiv e-irsaliye kullanımı ile ilgili çözüm sunmaktayız.

 


 

 

Sizi arayalım

 E-fatura,E-arşiv,E-İrsaliye,E-SMM 2022 'e kadar ücretsiz.
Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza en uygun - en ekonomik çözümü bulmak için talep formunu doldurabilirsiniz.

how to stop spam